Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Велозаїзд до Дня пам’яток
2021-04-19

До Міжнародного дня пам’яток і визначних місць ООН та напередодні Дня велосипеду велолюбителі Миргорода 18 квітня відвідали палац Муравйових-Апостолів, що знаходиться у Миргородській громаді в селищі Хомутець. Старт відбувся у дворі іншої архітектурної пам'ятки – старої будівлі Миргородської ЗОШ №1, що наразі реконструюється.

Палац Муравйових-Апостолів - це унікальна архітектурна пам’ятка національного значення. Палац збудований ще у ХVІІІ ст.,  це українська садиба з ознаками бароко і класицизму — із маловідомих зразків, а тому цінних з історичної точки зору. Зараз будівля знаходиться в аварійному стані та поступово руйнується. На території досі ростуть двохсотрічні дерева – мешканці колишнього парку садиби, що зараз теж перебуває в запустінні. Про долю унікального зразка української садиби розповіла Ірина Кузьменко, викладач Хомутецького фахового коледжу Полтавського державного аграрного університету.

Під час поїздки завдяки обраному транспорту – велосипедам – учасники легко дотримувалися соціальної дистанції та змогли швидко дістатися архітектурної пам'ятки. У період карантину з обмеженим рухом громадського транспорту поїздки на велосипеді стають особливо актуальними. Тому учасники також обговорювали майбутнє велотранспорту у нашій громаді, принагідно дізналися про проєкт «Велопроєктування як спосіб зменшення впливу пандемії COVID-19», що  виконується Миргородською міською молодіжною  громадською організацією «За нами майбутнє» у межах спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку». Учасники та місцевий екскурсовод отримали корисні подарунки від проєкту – світловідбивачі-брелоки. Такі світловідбивачі в темну пору доби значно підвищують видимість велосипедистів та пішоходів на дорогах, роблять рух безпечнішим.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться "гаряча" телефонна лінія з питань охорони здоров’я

У середу, 19 травня 2021 року, з 16 по 17 годину буде проходити "гаряча" телефонна лінія з питань охорони здоров’я

     
     
Оголошення

Санаторій "Миргородоздоровниця" з 15 травня  відновлює роботу

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

21 травня  о 9.00 годині скликається  чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net